Aktualności

Semestr zimowy 2020/2021

Drodzy Studenci, z przyjemnością prezentujemy harmonogram zajęć obowiązujący w nowym semestrze. Zachęcamy do zapisów przez formularz na stronie internetowej: http://dialogschool.pl/pl/zapisz-sie/ lub w wiadomości emailowej: biuro@dialogschool.pl Uwaga! Do 15 września trwa promocja FIRST MINUTE – koszt kursu wyniesie 950 zł!

Więcej

Warsztat twórczy- eko torby na zakupy:)

Piękny był ten warsztat. Dziękujemy Wam serdecznie za dużą dawkę humoru i wspaniałe rękodzieła. Teraz możemy ruszać na zakupy z naszymi eko torbami👜👛👝💼💝 Już wkrótce przedstawimy Wam plan kolejnych warsztatów w semestrze zimowym. Obiecujemy, że będzie również twórczy akcent🧵🧶🤹🎭🎨🎻🎧🎤.

Więcej

Semestr wakacyjny 2020

Z przyjemnością ogłaszamy zapisy na kursy grupowe w semestrze wakacyjnym. Zajęcia będą odbywały się w budynku szkoły lub online. Część spotkań również będzie miała miejsce w naszym pięknym ogrodzie. Która opcja Cię najbardziej interesuje? Zdecyduj sam:). Zachęcamy do kontaktu mailowego: biuro@dialogschool.pl Do 15.06 mamy specjalną zniżkę 5%. Dla studentów kontynuujących kursy w naszej szkole 70…

Więcej

Zapisz się już dziś

Wypełnij formularz rejestracyjny, a otrzymasz od nas automatyczny e-mail z potwierdzeniem zapisu oraz linkiem do testu, który pozwoli nam wstępnie zorientować się, na jakim jesteś poziomie (test nie dotyczy studentów początkujących). Powinien on zająć nie dłużej niż 15-20 minut. Jeśli znajdziesz tyle czasu, zachęcamy do wykonania testu. Następnie skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24-48 godzin (do 2 dni roboczych), zaprosimy Cię na rozmowę do szkoły lub przez telefon/ Skype. Dzięki temu ostatecznie ustalimy Twój poziom językowy i dopasujemy grupę.

shutterstock_366913649


Uwaga: wydajemy zaświadczenia przyjęcia na kurs, na podstawie których można ubiegać się o polską wizę oraz kartę pobytu.