Wybierz najlepszy kurs dla siebie!

Szeroki zakres profesjonalnych zajęć.

Do wyboru następujące kursy:

kursy-semestralne

Kursy semestralne

W grupie weselej! Chciałbyś regularnie zacząć uczyć się języka polskiego w towarzystwie innych? Ten kurs będzie doskonałym wyborem dla Ciebie – już dziś zaplanuj zajęcia na najbliższe miesiące.

kursy-wakacyjne

Kursy wakacyjne

Wakacje z językiem polskim – intensywnie, kreatywnie i z pasją!
Spędź lato aktywnie w pięknym Krakowie. Połącz wypoczynek z nauką języka polskiego. Przez dwa tygodnie ucz się z nami i odkrywaj Kraków – kulturalną stolicę Polski.

kursy-intensywne

Kursy intensywne

Spędź aktywnie czas w Polsce! Połącz naukę języka polskiego z odkrywaniem magicznego Krakowa. Wybierz intensywny kurs, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.

kursy-indywidualne

Kursy indywidualne

Ucz się w swoim rytmie! Sam możesz decydować o wyborze tematyki zajęć, o tempie pracy oraz o sprawnościach językowych, na których chciałbyś się skoncentrować. Zaplanujemy cykl spotkań dopasowany do Twoich możliwości i preferencji.

shutterstock_524844538

Kursy dla firm

Włącz język polski! Proponujemy szeroki wachlarz tematów, dostosowany do Twoich potrzeb i potrzeb Twoich pracowników.

shutterstock_130517294

Kursy dla dzieci

Bawimy się po polsku! Zajęcia w tej grupie wiekowej to przede wszystkim fantastyczna zabawa z językiem polskim. Zapewniamy dużo śpiewania, tańczenia, słuchania i rysowania.

kursy-online

Kursy on-line

Ucz się języka bez ograniczeń! Planujesz przyjazd do Polski, ale jeszcze nie zacząłeś uczyć się języka polskiego? A może byłeś już w Polsce i mówisz po polsku, ale nie chcesz stracić nabytych umiejętności językowych?