Aktualności

Nowy SEMESTR 2023!

Drodzy Studenci, właśnie otworzyliśmy zapisy na nasze kursy semestralne. Możecie już zarezerwować swoje miejsce! Listę grup i szczegółowy harmonogram znajdziecie na naszej stronie www.dialogschool.pl/pl/kursy/kursy-semestralne/ lub pisząc do nas na adres mailowy: biuro@dialogschool.pl!

Więcej

Dzień Otwarty

Drodzy Studenci! 👩🎓🧑🎓 Czy chcielibyście rozpocząć naukę języka polskiego? Jeśli tak, to widzimy się już w ten piątek na Dniu Otwartym naszej szkoły👩🏫. Jesteście gotowi!!! 🤩 Sprawdźcie, co Was czeka: 1) 14.00- rozmowy przy kawie “na dzień dobry” 2) 14.30- lekcje pokazowe (poziomy A1.1, A1.2, A2.1, A2.2) 3) 16:30- degustacja tradycyjnych polskich smaków 4) 17:30-…

Więcej

Nowe kursy semestralne

Drodzy Studenci, już 20 czerwca  rozpoczynamy nasze nowe kursy semestralne. Jeśli chcesz poznać język i kulturę Polski, chętnie Ci w tym pomożemy! Kursy dostępne są zarówno w trybie offline, jak i online. Nie trać czasu i zapisz się już dziś! Czekamy na Ciebie. Skontaktuj się z nami: biuro@dialogschool.pl

Więcej

Zapisz się już dziś

Wypełnij formularz rejestracyjny, a otrzymasz od nas automatyczny e-mail z potwierdzeniem zapisu oraz linkiem do testu, który pozwoli nam wstępnie zorientować się, na jakim jesteś poziomie (test nie dotyczy studentów początkujących). Powinien on zająć nie dłużej niż 15-20 minut. Jeśli znajdziesz tyle czasu, zachęcamy do wykonania testu. Następnie skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24-48 godzin (do 2 dni roboczych), zaprosimy Cię na rozmowę w szkole lub online. Dzięki temu ostatecznie ustalimy Twój poziom językowy i dopasujemy grupę.

shutterstock_366913649


Uwaga: wydajemy zaświadczenia przyjęcia na kurs, na podstawie których można ubiegać się o polską wizę oraz kartę pobytu.