Tandem Card

Od marca organizujemy w naszej szkole przynajmniej raz w miesiącu tandemy językowe. Każdy tandem jest prowadzony przez dwujęzycznego nauczyciela, dzięki czemu zarówno obcokrajowcy jak i Polacy mogą liczyć na profesjonalne wsparcie. Impulsem do rozmowy może być: zdjęcie, fragment filmu, gra, symulacja czy artykuł.

Dla wszystkich zainteresowanych przygotowaliśmy specjalną kartę “Tandem Card”, która upoważnia do uczestnictwa w 5 spotkaniach w cenie 99 zł. Ostatnie, 6 spotkanie jest bezpłatne i możesz je wykorzystać na końcu lub na początku – jeśli wcześniej nie miałeś okazji uczestniczyć w naszych tandemach i chciałbyś najpierw przyjść i zobaczyć zanim kupisz.

Tandem Card jest ważna przez pół roku od daty uczestnictwa w pierwszym tandemie.

Jeśli jesteś zainteresowany, zapraszamy do kontaktu z nami drogą mailową: biuro@dialogschool.pl lub telefoniczną +48 607 736 610.

Na wszystkich czekają, oprócz doskonałej zabawy i ciekawych, niepodręcznikowych zadań językowych, herbata, kawa i coś słodkiego:)!