slajd-5

WARSZTATY TEMATYCZNE

 

Chcesz rozumieć Polskę i Polaków? Ucz się języka przez kulturę. Warsztaty tematyczne to interesujące spotkania z kulturą, tradycją i historią naszego kraju. Podczas zajęć czeka na Ciebie wiele ciekawych symulacji, gier czy projekcji filmowych, a wszystko po to, aby aktywnie uczyć się języka polskiego.

KONSULTACJE Z LEKTOREM

 

Nie mogłeś przyjść na zajęcia? Chciałbyś omówić materiał, żeby nie mieć zaległości. Być może masz problem z koniugacją, deklinacją czy innymi tematami i zależy Ci na ich powtórzeniu? Przyjdź na konsultacje z lektorem. Odbywają się dwa razy w miesiącu i trwają 1,5 godziny. W tym czasie każdy student może powtórzyć i utrwalić materiał z dyżurującym lektorem.
slajd-4
tandem-maly

TANDEMY JĘZYKOWE

 

Masz mało okazji na co dzień, żeby porozmawiać z Polakami, a chciałbyś sprawdzić swój język w warunkach mniej formalnych? Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy tandemy językowe, podczas których podejmiemy dyskusje na ciekawe, niepodręcznikowe tematy, związane z obyczajami, życiem codziennym, organizacją społeczną, nauką czy kulturą. Impulsem do rozmowy będzie dobrze dobrany artykuł, zdjęcie lub fragment filmu. Tandemy językowe to 1,5 godziny rozmowy w dwóch językach – w języku polskim oraz w języku rodzimym studenta.

BIBLIOTEKA STUDENTA

 

Czytasz po polsku? Jeśli nie, to koniecznie zacznij. Dzięki temu zyskasz szybko postęp w nauce języka. Zobaczysz, że stopniowo czytanie przekształci się w myślenie w języku polskim, a to już duży krok do uzyskania biegłości językowej. Nasza biblioteka zaopatrzona jest w książki polskich i zagranicznych autorów, dostosowane do każdego poziomu językowego. A oprócz dobrej książki wieczorem zarezerwuj czas na film. Czekają na Ciebie prawdziwe klasyki polskiego kina.

slajd-1
fullsizeoutput_1344

WIECZORY PLANSZÓWKOWE

 

SLAJDOWISKA

 

 

Warsztat - Kraków, nasze miasto!